Voetbal.
Voetbal. Pixabay

Gouden Schoen: Luuk Messink (VV Gendringen) in top-3

ma 11 okt 2021, 17:04 Sport

Dit is de nieuwe stand van de Gouden Schoen. Deze bokaal - beschikbaar gesteld door Mecking’s Sportshop uit Ulft - gaat naar de topscorer uit de gemeente Oude IJsselstreek (na een weging). 

Respectievelijk naam, club, aantal punten en aantal doelpunten. Zie onderaan voor de wegingsfactor bij de verschillende ploegen.

Wout Blasman                        Silvolde        8,0        4

Jesse Vreman                        SDOUC        6,4        4

Luuk Messink                        Gendringen        4,2        3

Cem Köse                        Silvolde        4,0        2

Nick van Aken                        Etten                3,6        3

Tim Wormskamp                Terborg        3,6        3

Harm Keuben                        Ulftse Boys        3,6        3

Stefan Mijnen                        Ulftse Boys        3,6        3

Melle Holtslag                        SDOUC        3,2        2

Kees van de Pavert                 SDOUC        3,2        2

Stan van de Pavert                SDOUC        3,2        2

Liam Woerts                        Varsseveld        3,2        2

Jorik te Kaat                        Gendringen        2,8        2

Cas Jansen                        Ajax B                2,4        2

Giel Driever                        Etten                2,4        2

Jochem Geerts                GWVV                2,4        2

Dominiek Seinhorst                GWVV                2,4        2

Stijn Alkema                        Terborg        2,4        2

Martijn van Haarlem                Terborg        2,4        2

Stef Tiemessen                NVC                2,0        2

Mike van Aken                Silvolde        2,0        1

Wouter Ebbers                Silvolde        2,0        1

Luke Groot Wassink                Silvolde        2,0        1

Mats Hegman                        Silvolde        2,0        1

Wouter Buevink                Varsseveld        1,6        1

Brandon Eerland                Varsseveld        1,6        1

Jorrit Haverkamp                Varsseveld        1,6        1

Jeremy Hoppema                Varsseveld        1,6        1

Cas Kemperman                Varsseveld        1,6        1

Twan Wolsink                        Varsseveld        1,6        1

Sem Bavelaar                        Gendringen        1,4        1

Rick Hakvoort                        Gendringen        1,4        1

Paul Stubbe                        Gendringen        1,4        1

Cas de Neling                        GWVV                1,2        1

Siemen Kaak                        Terborg        1,2        1

Nick Overbeek                Terborg        1,2        1

Sjoerd te Boekhorst                Ulftse Boys        1,2        1

Cas Heuvels                        Ulftse Boys        1,2        1

Koen Hunting                        Ulftse Boys        1,2        1

Nick Jansen                        NVC                1,0        1

Mark Römer                        NVC                1,0        1

Remco Wieggers                NVC                1,0        1

Rens Visser                        SVGG                1,0        1

Mark Wolsink                        Westendorp        1,0        1