Gouden Schoen: Blasman loopt uit
SportOUDE IJSSELSTREEK - De nieuwe stand van de Gouden Schoen.
Deze bokaal - beschikbaar gesteld door Mecking’s Sportshop uit Ulft - gaat naar de topscorer uit de gemeente Oude IJsselstreek (na een weging).
Respectievelijk naam, club, aantal punten en aantal doelpunten. Zie onderaan voor de wegingsfactor bij de verschillende ploegen.
- Wout Blasman Silvolde 24,0 12
- Stijn Alkema Terborg 20,4 17
- Jesse Vreman SDOUC 19,2 12
- Kees van de Pavert SDOUC 17,6 11
- Kelvin Meijer Gendringen 16,8 12
- Cas de Neling GWVV 16,8 14
- Mark Römer NVC 15,0 15
- Jochem Geerts GWVV 14,4 12
- Stan van de Pavert SDOUC 14,4 9
- Jorrit Haverkamp Varsseveld 14,4 9
- Luuk Messink Gendringen 14,0 10
- Nick van Aken Etten 13,2 11
- Cas Jansen Ajax B 12,0 10
- Jeroen Graafland Terborg 12,0 10
- Cem Köse Silvolde 10,0 5
- Enes Yilmaz SDOUC 9,6 6
- Dominiek Seinhorst GWVV 8,4 7
- Siemen Kaak Terborg 8,4 7
- Harm Keuben Ulftse Boys 8,4 7
- Yorick Hakvoort SVGG 8,0 8
- Brendon Eerland Varsseveld 8,0 5
- Cas Kemperman Varsseveld 8,0 5
- Sjoerd te Boekhorst Ulftse Boys 7,2 6
- Stefan Mijnen Ulftse Boys 7,2 6
- Stef Tiemessen NVC 7,0 7
- Jorik te Kaat Gendringen 6,4 4
- Sietse Sessink SDOUC 6,4 4
- Jeremy Hoppema Varsseveld 6,4 4
- Liam Woerts Varsseveld 6,4 4
- Giel Driever Etten 6,0 5
- Wouter Ebbers Silvolde 6,0 3
- Jorn Eijkelkamp Silvolde 6,0 3
- Mike Severs Silvolde 6,0 3
- Nick Overbeek Terborg 6,0 5
- Hendrik Braam NVC 5,0 5
- Stan Jansen SVGG 5,0 5
- Jesse Leuverink Etten 4,8 4
- Devin Zweekhorst Etten 4,8 4
- Bart Rots GWVV 4,8 4
- Melle Holtslag SDOUC 4,8 3
- Luuk Tuenter Terborg 4,8 4
- Cas Heuvels Ulftse Boys 4,8 4
- Jean-Pierre Luciana Ulftse Boys 4,8 4
- Omar Osman Ulftse Boys 4,8 4
- Twan Wolsink Varsseveld 4,8 3
- Ruben Wonnink Varsseveld 4,8 3
- Rick Hakvoort Gendringen 4,2 3
- Max Wensink SVGG 4,0 4
- Jari Lucassen Etten 3,6 3
- Dirk Jansen GWVV 3,6 3
- Robbin Klompenhouwer GWVV 3,6 3
- Ron Prinsen GWVV 3,6 3
- Jurre Eijkelkamp Terborg 3,6 3
- Marijn van Haarlem Terborg 3,6 3
- Tim Wormskamp Terborg 3,6 3
- Twan Kraan Ulftse Boys 3,6 3
- Caz de Ruyter Ulftse Boys 3,6 3
- Jeffrey Megens SDOUC 3,2 2
- Lucas Breukelaar Varsseveld 3,2 2
- Wouter Buevink Varsseveld 3,2 2
- Sjoerd Postma NVC 3,0 3
- Milan ter Voert SVGG 3,0 3
- Jelle Immink Gendringen 2,8 2
- Paul Stubbe Gendringen 2,8 2
- Hylke Keizer Ajax B 2,4 2
- Kevin Nieuwenhuis Ajax B 2,4 2
- Daan Roes Ajax B 2,4 2
- Sten Nieuwenhuis Etten 2,4 2
- Joris Tiemessen Etten 2,4 2
- Julian Frazer GWVV 2,4 2
- Yasin Celik Terborg 2,4 2
- Koen Hunting Ulftse Boys 2,4 2
- Merijn Brouwer NVC 2,0 2
- Bauke Delleman NVC 2,0 2
- Nick Jansen NVC 2,0 2
- Mike van Aken Silvolde 2,0 1
- Luke Groot Wassink Silvolde 2,0 1
- Gijs Hakvoort Silvolde 2,0 1
- Mats Hegman Silvolde 2,0 1
- Pim Olthuis Silvolde 2,0 1
- Brian Smit Silvolde 2,0 1
- Dion Teloh Silvolde 2,0 1
- Chiel Terhorst Silvolde 2,0 1
- Dennis van Amstel SVGG 2,0 2
- Rens Visser SVGG 2,0 2
- Mark Wolsink Westendorp 2,0 2
- Thijs Bruntink SDOUC 1,6 1
- Jochem Vinkenvleugel SDOUC 1,6 1
- Dennis Visbeek SDOUC 1,6 1
- Tom Veerbeek Varsseveld 1,6 1
- Sam Weening Varsseveld 1,6 1
- Sem Bavelaar Gendringen 1,4 1
- Job Hendrixen Gendringen 1,4 1
- Matthijs Kempers Gendringen 1,4 1
- Joey Kock Gendringen 1,4 1
- Gijs van de Pavert Gendringen 1,4 1
- Tim Stubbe Gendringen 1,4 1
- Gijs Versteeg Gendringen 1,4 1
- Nick Fisser Ajax B 1,2 1
- Stijn Yark Ajax B 1,2 1
- Niels van Aken Etten 1,2 1
- Elroy Huijink Etten 1,2 1
- Merijn van Arragon GWVV 1,2 1
- Sem Schepers GWVV 1,2 1
- Luuk Geerts Terborg 1,2 1
- Tim Roordink Terborg 1,2 1
- Nick Tönissen Terborg 1,2 1
- Geert Althoff Ulftse Boys 1,2 1
- Jordy Schepers Ulftse Boys 1,2 1
- Gideon Kock NVC 1,0 1
- Remco Wieggers NVC 1,0 1
- Joost Elfrink SVGG 1,0 1
- Sil Pastors SVGG 1,0 1
- Jelmer ten Brinke Westendorp 1,0 1
- Djawad Nowrozi Westendorp 1,0 1