Gouden Schoen: Stan van de Pavert soeverein aan de leiding
SportOUDE IJSSELSTREEK - Stan van de Pavert van SDOUC is nog altijd soeverein de koploper van de Gouden Schoen.
Wessel ter Voert van SVGG scoorde drie keer en heeft nu acht treffers op zijn naam staan, maar omdat zijn ploeg in de vijfde klasse speelt, wordt dit aantal niet zwaarder gewogen.
Deze bokaal - beschikbaar gesteld door Mecking’s Sportshop uit Ulft - gaat naar de topscorer uit de gemeente Oude IJsselstreek (na een weging). Dit is de nieuwe stand.
Respectievelijk naam, club, aantal punten en aantal doelpunten.
- Stan van de Pavert SDOUC 17,6 11
- Luuk Messink Gendringen 12,6 9
- Kelvin Meijer Gendringen 8,4 6
- Cas de Neling GWVV 8,4 7
- Jesse Vreman SDOUC 8,0 5
- Wessel ter Voert SVGG 8,0 8
- Kees van de Pavert SDOUC 6,4 4
- Cas Kemperman Varsseveld 6,4 4
- Mark Römer NVC 6,0 6
- Sjoerd te Boekhorst Ulftse Boys 6,0 5
- Nick van Aken Etten 4,8 4
- Jochem Geerts GWVV 4,8 4
- Enes Yilmaz SDOUC 4,8 3
- Siemen Kaak Terborg 4,8 4
- Stefan Mijnen Ulftse Boys 4,8 4
- Dominiek Seinhorst Ulftse Boys 4,8 4
- Sem Bavelaar Gendringen 4,2 3
- Nick Fisser Ajax B 4,0 4
- Hielke Keizer Ajax B 4,0 4
- Nick Jansen NVC 4,0 4
- Stef Tiemessen NVC 4,0 4
- Jorn Eijkelkamp Silvolde 4,0 2
- Roel Gebbinck Silvolde 4,0 2
- Gijs Hakvoort Silvolde 4,0 2
- Evert Römer Silvolde 4,0 2
- Niels van Aken Etten 3,6 3
- Devin Zweekhorst Etten 3,6 3
- Stijn Alkema Terborg 3,6 3
- Jorrit Haverkamp Varsseveld 3,2 2
- Jeremy Hoppema Varsseveld 3,2 2
- Roel Hettinga NVC 3,0 3
- Lars van Aken Etten 2,4 2
- Joris Tiemessen Etten 2,4 2
- Julian Frazer GWVV 2,4 2
- Dirk Jansen GWVV 2,4 2
- Bart Rots GWVV 2,4 2
- Jorick Kaal Ulftse Boys 2,4 2
- Omar Osman Ulftse Boys 2,4 2
- Kees Weijers Ulftse Boys 2,4 2
- Mark Kruip Ajax B 2,0 2
- Tom Reusen Ajax B 2,0 2
- Martin Rexwinkel Ajax B 2,0 2
- Hendrik Braam NVC 2,0 2
- Merijn Brouwer NVC 2,0 2
- Joris Bieleveldt Silvolde 2,0 1
- Sem Smit Silvolde 2,0 1
- Max Tamboer Silvolde 2,0 1
- Stan Jansen SVGG 2,0 2
- Thijs Bruntink SDOUC 1,6 1
- Sietse Sessink SDOUC 1,6 1
- Jelle Westerhof SDOUC 1,6 1
- Brandon Eerland Varsseveld 1,6 1
- Luke Groot Wassink Varsseveld 1,6 1
- Connor Scobie Varsseveld 1,6 1
- Ruben Wonnink Varsseveld 1,6 1
- Rick Hakvoort Gendringen 1,4 1
- Sam Kuiper Gendringen 1,4 1
- Gijs van de Pavert Gendringen 1,4 1
- Paul Stubbe Gendringen 1,4 1
- Giel Driever Etten 1,2 1
- Jesse Leuverink Etten 1,2 1
- Joost Tiemessen Etten 1,2 1
- Kris Hebbink GWVV 1,2 1
- Robin Klompenhouwer GWVV 1,2 1
- Marijn Visser GWVV 1,2 1
- Thomas Wissing GWVV 1,2 1
- Luuk Geerts Terborg 1,2 1
- Jeroen Graafland Terborg 1,2 1
- Nick Tönissen Terborg 1,2 1
- Luuk Tuenter Terborg 1,2 1
- Caz de Ruyter Ulftse Boys 1,2 1
- Thijs Keizer Ajax B 1,0 1
- Finn Lubbers Ajax B 1,0 1
- Timo Yark Ajax B 1,0 1
- Dennis van Amstel SVGG 1,0 1
- Sil Pastors SVGG 1,0 1
- Luuk Wissink SVGG 1,0 1