Afbeelding
Foto: PR.

Week van de Opvoeding

Maatschappij

ULFT - In het kader van de Week van de Opvoeding, zijn er op vrijdagochtend 11 oktober verschillende activiteiten in de Bibliotheek Ulft voor ouders / medeopvoeders en hun jonge kinderen. Van 7 tot en met 13 oktober is de Week van de Opvoeding. Deze week draait om ontmoeting en uitwisseling van kennis met, voor en door ouders, medeopvoeders en professionals. De Bibliotheek Achterhoekse Poort organiseert verschillende activiteiten samen met Yunio, Humankind en Sensokidz.

Babymassage
Babymassage is de ideale manier om je baby te laten ontspannen. Het is goed voor de doorbloeding van de baby en de zintuigen worden erdoor gestimuleerd. Tijdens deze workshop van Mini U leren ouders hoe ze hun baby kunnen masseren. De massage is geschikt voor baby’s in de leeftijd van 6 weken tot 9 maanden.

Een sensopatische ontdekkingsreis
Tijdens de workshop van Sensokidz dompel je je onder in de wereld van het sensopatisch spel. Alle zintuigen komen aanbod tijdens deze uitdagende workshop. Horen, zien, voelen, ruiken en proeven. Samen met je kind van 1 tot 4 jaar ga je op een sensopatisch ontdekkingsreis!

Voorlezen
Voorlezen is belangrijk voor de ontwikkeling van taal van elk kind. Voorlezen geeft je kind een voorsprong, prikkelt de fantasie, en voorlezen is gezellig! Tijdens deze ochtend wordt er doorlopend voorgelezen. Je hoeft hiervoor geen plekje te reserveren, schuif gezellig aan en luister naar de leukste verhalen!

De activiteiten vinden plaats op 11 oktober tussen 9.00 en 11.45 uur in de Bibliotheek Ulft. Deelname is gratis, lid of geen lid van de bibliotheek. Het is wel nodig om van tevoren een plek te reserveren voor de workshops. Dit kan via de website. 

achterhoeksepoort.nl