Ineke Lohmann. Foto: PR.
Ineke Lohmann. Foto: PR.

Expositie van Ineke Lohmann-Pellen

Cultuur

VARSSEVELD - Vanaf zondag 18 mei tot en met eind september zijn de schilderijen van Ineke Lohmann – Pellen te bewonderen in het Witte Kerkje in Varsseveld.

Ineke is, zoals ze het zelf omschrijft, gegroeid van een knutselend kind naar een bewust creatief levend mens. Vanuit haar jeugd in een Katholiek milieu naar een universeel denkend beeldend kunstenaar.

Haar veelal kleurrijke schilderijen getuigen van een spiritueel bewustzijn. Persoonlijke gedachten, herinneringen, dromen en visioenen drukt ze uit in woord en beeld om zo anderen deelgenoot te maken van haar creaties, waarin aarde, lucht, vuur en water een hoofdrol spelen.

Het kerkgebouw aan de Doetinchemseweg 5 is op vrijdagmorgen van 10.30 tot 11.30 uur open voor de expositie. De kunstenares is dan zelf ook aanwezig. Bezoek buiten deze tijd kan op afspraak via 06533 68465.