
Grei in de Wei voor Stichting Lipoedeem
SILVOLDE - Buurtschap De Kroezenhoek en Stichting Lipoedeem organiseren op zondag 17 mei weer 'Grei in de Wei' bij Weerstation Lichtenberg in Silvolde. De opbrengst van deze rommelmarkt komt ten goede aan stichting Lipoedeem. De rommelmarkt wordt ook dit jaar weer muzikaal opgeluisterd door dweilorkest De Kroezenhøkers.
Bij rommelmarkt Grei in de Wei zijn het vooral particulieren die hun spullen verkopen. Het is een zeer divers assortiment dat in een vijftigtal kramen wordt aangeboden. Het aanbod bestaat uit onder meer zolder-opruimingen, verhuizings-overschot, grammofoonplaten, CD’s, boeken, antiek en curiosa, design. Naast de uitgebreide markt is er een gezellig terras.
Stichting Lipoedeem zamelt al sinds 2004 geld in voor een chronisch zieke lipoedeempatiënt. De kosten van de behandelingen voor deze aandoening worden niet door de verzekering vergoed, omdat lipoedeem een vrij onbekende ziekte is.
‘Grei in de wei’ is van 9:30 tot 15:00 uur en de toegang is 2,50 euro en parkeren, ook in de wei, is gratis.