DRU Industriepark. Foto: PR
DRU Industriepark. Foto: PR

Muzikale samenwerking tussen Amphion en DRU industriepark

Cultuur

Doetinchem/Ulft – Op vrijdag 26 juni verzorgen leerlingen van Amphion Muziekschool én Amphion Dansschool ‘Concert aan het water’; een bijzondere voorstelling in de openlucht. Muziekleerlingen spelen samen met en Shantykoor De Grensvaarders uit Gendringen een gezamenlijk concert. Daarnaast dansen leerlingen van de dansschool in de Fontein van DRU Industriepark Ulft, op het terras bij het Schaftlokaal.

Dit evenement is een samenwerking tussen Amphion Muziekschool, Amphion Dansschool en DRU industriepark. Elk jaar wordt samengewerkt met een andere vereniging.

Op het podium: slagwerkgroep, saxofoongroep, dansers, musicalgroep, fluit- en klarinetleerlingen, pianoleerlingen én Shantykoor De Grensvaarders. Een afwisselende avond vol muziek, zang en dans - een mooie manier om lokaal talent te ontdekken en te genieten van de zomer aan het water.

Neem lekker een dekentje mee en zoek een plekje in het gras of aan het water. Bij het Schaftlokaal kun je lekker iets te eten en drinken bestellen. (Bij slecht weer vindt het concert in de foyer van de DRU plaats). Toegang is vrij.

De aanvang is om 19.00 uur op het terras bij het Schaftlokaal.

Foto: PR.

Advertenties doorgeplaatst vanuit de krant