Jos Barink, Jeannette Mullink en Emma ten Have. Foto: Henk van Raaij
Jos Barink, Jeannette Mullink en Emma ten Have. Foto: Henk van Raaij

Nieuw koningstrio in de Kroezenhoek

Cultuur

SILVOLDE - Zondag 16 augustus vond de 34e jaargang van de Kroezenhoekse kermis plaats. Na een hevige strijd bij de heren wist Jos Barink het koningsschot te lossen en werd daarmee de nieuwe koning van de Kroezenhoek.

Bij de dames was er dit jaar voor het eerst ook een vogel beschikbaar, om zo, net als bij de heren het koningsschot te lossen. Jeannette Mullink wist als eerste de romp van de vogel naar beneden te schieten, en mocht zich naast Jos scharen als nieuwe koningin.
Via een stokkenspel bij de jeugd was Emma ten Have verreweg de beste werpster, en is daarmee de nieuwe jeugdkoningin van de Kroezenhoek.

Het nieuwe koningstrio werd aansluitend gehuldigd middels een serenade door de vendeliers De kermis werd afgesloten met een muzikaal optreden van de KroezenhØkers.

Advertenties doorgeplaatst vanuit de krant