
Spellen spelen in de bibliotheek
MaatschappijGENDRINGEN/ ULFT - Wie het leuk vindt om een nieuw spel te leren of gewoon een bekend spel te spelen, kan hiervoor terecht in de bibliotheek. Iedere drie weken komt er een groepje bij elkaar op woensdagavond in de Bibliotheek Ulft. En iedere twee weken kun je op vrijdagmiddag terecht in de Bibliotheek Gendringen.
Er is dan dus altijd iemand waarmee je een spel kunt spelen en die je een spel uit kan leggen. Wie zelf een leuk spel heeft kan dat ook meenemen.
De eerstvolgende spellenbijeenkomst in de Bibliotheek Ulft is op woensdag 25 september van 19.30 tot 21.30 uur. Op vrijdag 27 september kun je tussen 14.00 en 16.00 uur aanschuiven in de Bibliotheek Gendringen. Iedereen is welkom, lid of geen lid van de bibliotheek en deelname is gratis. Kijk voor meer informatie op de website.
achterhoeksepoort.nl








