SV Wisch voorzitter Ruud Gries met het nieuwe clublogo.

SV Wisch voorzitter Ruud Gries met het nieuwe clublogo.

Foto: Kick Oort

Feestelijke aftrap Sportvereniging Wisch

Sport

SILVOLDE – Sinds 1 juli bestaan Sportclub Silvolde en Voetbalvereniging Terborg niet meer en zijn samengegaan in Sportvereniging Wisch. Het bestuur van de fusieclub had bedacht dat er een feestelijke en sportieve aftrap zou moeten zijn in het nieuwe seizoen. Dat was afgelopen zaterdag.

Voorlopig wordt er nog gevoetbald op de sportparken in Silvolde en Terborg. Onder het motto ‘De Aftrap van SV Wisch’ werd de nieuwe clubvlag met logo, dat door Jeroen Mijnen is ontworpen, gehesen op beide accommodaties. Er waren de hele dag voetbalactiviteiten. Het eerste elftal van -- toen nog SSA - Wisch is vorig seizoen kampioen geworden en gepromoveerd naar de vierde klasse. Om 14.00 uur was op sportpark De Munsterman in Silvolde het bekerduel SV Wisch 1 tegen Concordia Wehl 1. Beide teams komen elkaar dit seizoen ook nog tegen in de competitie. SV Wisch won het duel met 2-1 en bekert verder in de volgende ronde, de knock-outfase. Doelpuntenmakers namens Wisch waren Jaël Krosse en Stijn Alkema.

Om 16.30 uur was er een wedstrijd tussen All Stars van SV Wisch tegen de Blauw-witte Tijgers oftewel oud-spelers van De Graafschap met in de gelederen John Leeuwerik, hoofdtrainer van Wisch. Voor de jeugd was er onder meer latje trappen. Na afloop was er een feestelijke nazit met dj en daarna ging het de Silvoldse kermis op. 

Zaterdagmiddag vanaf 15.00 uur speelt Wisch de eerste competitiewedstrijd tegen ZZC’20 in Silvolde. Entree gratis.

All stars van Wisch en De Graafschap.

Advertenties doorgeplaatst vanuit de krant