Foto: Marco ter Haar
Foto: Marco ter Haar Foto: Marco ter Haar

Bijna 70 teams in actie voor Kanjers voor Kanjers bij Kramp Run

Sport

VARSSEVELD – Bijna zeventig teams komen zaterdag 12 september in actie tijdens de Businessrun van de Kramp Run in Varsseveld. Een groot deel van het inschrijfgeld gaat naar Kanjers voor Kanjers, dat zich inzet om kinderen in de Achterhoek te laten sporten en spelen.

De Businessrun is het populairste onderdeel van de Kramp Run, die dit jaar voor de veertiende keer wordt gehouden. Teams bestaan uit vier tot zeven lopers die ieder vijf kilometer afleggen. De start is om 17.30 uur op het Kerkplein. Het officieel gemeten parcours voert in twee rondes door Varsseveld en onder meer door de hallen van Svedex en Kramp en langs Museumboerderij ’t Hofshuus.

Kanjers voor Kanjers zet zich dit jaar onder meer in voor de aanleg van een rolstoelvriendelijke speelomgeving in Vragender. De Kramp Run begint om 16.00 uur en omvat daarnaast de Kidsrun, Jeugdrun, Framerun, Funrun en Easy Running Toprun. Inschrijven kan tot en met 5 september via www.kramprun.nl. Deelname aan de Kids- en Jeugdrun is gratis.

Advertenties doorgeplaatst vanuit de krant